صفحه اصلیگروه مالی کارآفرینشرکت کارگزاری کارآفرین

شرکت کارگزاری کارآفرین

شرکت کارگزاری شرکت کارگزاری بانک کارآفرین (سهامی خاص) به شماره ثبت 5993 از تاریخ ششم تیر سال 1385 فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار آغاز نمود. ین مجموعه پویا که صدرصد سهام آن متعلق به بانک کارآفرین است با کسب رتبه الف از سازمان بورس و اوراق بهادار همواره به عنوان یکی از موثرترین شرکت های کارگزاری در بازار سرمایه مطرح بوده است . سرمایۀ شرکت مبلغ 150,000,000,000 ریال، (صدوپنجاه میلیارد ریال) است که تماما پرداخت گردیده است. این شرکت کارگزاری در گذشته نیز موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2008-ISO 9001، گواهینامه رضایتمندی مشتریان 2012-ISO 14001 و گواهینامه مدیریت آراستگی (5S) شده است. شرکت کارگزاری بانک کارآفرین در حال حاضر در بورس‌های اوراق بهادار، کالا و انرژی فعال است.

موضوع فعالیت شرکت بر اساس ماده سه اساسنامه عبارت است از:
‏الف) خدمات کارگزاری، کارگزار/ معامله گری و بازارگردانی شامل

  • معامله اوراق بهادار از جمله سهام، اوراق مشارکت و حق تقدم خرید سهام
  • معاملات کالاهای پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آنها
  • بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده

ب) خدمات مالی و مشاوره‌ای شامل

  • مدیریت صندوق های سرمایه گذاری
  • بازاریابی برای فروش اوراق بهادار
  • سبدگردانی اوراق بهادار
  • مشاوره و انجام امور اجرایی پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هر یک از بورس ها و بازارهای خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه کننده کالاها

این شرکت در راستای ایجاد ابزارهای حرفه‌ای برای مدیریت وجوه سرمایه‌گذاران، در سال 1386 اقدام به تاسیس اولین صندوق سرمایه‌گذاری در ایران نموده و همچنین جهت پوشش ریسک سرمایه‌گذاری و بهره‌مندی از پرتفوهای پربازده سرمایه‌گذاری، اقدام به راه‌اندازی چهار صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کارگزاری کارآفرین، سرمایه‌گذاری آرمان کارآفرین، سرمایه‌گذاری شاخصی کارآفرین و سرمایه‌گذاری مشترک امین کارآفرین نموده است.

نشانی:‌ تهران، بلوار آفریقای شمالی، بلوار صبا،پلاک 8، کد پستی :1917763834
تلفن: 22655911
فکس: 22655912
وب‌سایت: www.karafarinbrokerage.ir